| Ονομασία μάρκας: | PUFENG |
| Αριθμός μοντέλου: | PF060ES |
| Τροποποιημένο: | 1Roll |
| τιμή: | USD1~USD50 |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~5working ημέρες κανονικά |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
| Μάρκα | PUFENG |
|---|---|
| Μοντέλο | PF060ES |
| Χρώμα | Tawny / Amber |
| Συγκολλητικό | Σιλικόνη |
| Υλικό | Φιλμ PI |
| Πάχος (mm) | 0,035 mm | 0,05mm | 0,1mm | 0,15mm | 0,2mm | Προσαρμοσμένο |
| Μήκος (m) | 25m , 33mm , 66m, Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος (mm) | 1 - 500mm (Προσαρμόσιμο) |
| Είδος | Μονάδα | Τιμές παραμέτρων |
|---|---|---|
| Πρόσφυση | N/25mm | 5.5 |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | N/25mm | 115 |
| Θερμοκρασία | ℃ | 260 |
| Τάση διάσπασης | KV | 55 |
| Ονομασία μάρκας: | PUFENG |
| Αριθμός μοντέλου: | PF060ES |
| Τροποποιημένο: | 1Roll |
| τιμή: | USD1~USD50 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | συσκευασία σε κουτιά |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
| Μάρκα | PUFENG |
|---|---|
| Μοντέλο | PF060ES |
| Χρώμα | Tawny / Amber |
| Συγκολλητικό | Σιλικόνη |
| Υλικό | Φιλμ PI |
| Πάχος (mm) | 0,035 mm | 0,05mm | 0,1mm | 0,15mm | 0,2mm | Προσαρμοσμένο |
| Μήκος (m) | 25m , 33mm , 66m, Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος (mm) | 1 - 500mm (Προσαρμόσιμο) |
| Είδος | Μονάδα | Τιμές παραμέτρων |
|---|---|---|
| Πρόσφυση | N/25mm | 5.5 |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | N/25mm | 115 |
| Θερμοκρασία | ℃ | 260 |
| Τάση διάσπασης | KV | 55 |