| Ονομασία μάρκας: | PUFENG |
| Αριθμός μοντέλου: | PF060ES |
| Τροποποιημένο: | 1Roll |
| τιμή: | USD1~USD50 |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~5working ημέρες κανονικά |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΥΦΕΝΓ |
| Σχήμα | PF060ES |
| Χρώμα | Τάουνι / Άμπερ |
| Συλλέκτης | Σιλικόνη |
| Υλικό | Πίνακας PI |
| Δάχος | 0.06mm (προσαρμόσιμο) |
| Διάρκεια | 25mm, 33mm, 66mm |
| Διάμετρο | 1-500 mm (προσαρμόσιμα) |
| Άρθρο | Μονάδα | Αξίες παραμέτρων |
|---|---|---|
| Συμμετοχή | N/25mm | 5.5 |
| Δυνατότητα τράβηξης | N/25mm | 115 |
| Θερμοκρασία | °C | 260 |
| Δυναμική τάση | KV | 55 |
| Ονομασία μάρκας: | PUFENG |
| Αριθμός μοντέλου: | PF060ES |
| Τροποποιημένο: | 1Roll |
| τιμή: | USD1~USD50 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Κάθε ρολό: σφραγίδα διαφανής opp σακούλα; πλαστική σακούλα; Καρτόνι κουτί; Ή ως απαιτήσεις του πελάτ |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Ετικέτα | ΠΟΥΦΕΝΓ |
| Σχήμα | PF060ES |
| Χρώμα | Τάουνι / Άμπερ |
| Συλλέκτης | Σιλικόνη |
| Υλικό | Πίνακας PI |
| Δάχος | 0.06mm (προσαρμόσιμο) |
| Διάρκεια | 25mm, 33mm, 66mm |
| Διάμετρο | 1-500 mm (προσαρμόσιμα) |
| Άρθρο | Μονάδα | Αξίες παραμέτρων |
|---|---|---|
| Συμμετοχή | N/25mm | 5.5 |
| Δυνατότητα τράβηξης | N/25mm | 115 |
| Θερμοκρασία | °C | 260 |
| Δυναμική τάση | KV | 55 |