|
|
| Ονομασία μάρκας: | PUFENG |
| Αριθμός μοντέλου: | PF-9 |
| Τροποποιημένο: | 1Roll |
| τιμή: | USD1~USD50 |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~5working ημέρες κανονικά |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
Η κίτρινη ταινία αυτοκόλλησης διπλής όψεως από γυάλινη ίνα είναι μια λειτουργική ταινία με υλικό βάσης από γυάλινη ίνα.και καλύπτεται με κίτρινο χαρτί αποδέσμευσης.
| Ετικέτα | ΠΟΥΦΕΝΓ |
|---|---|
| Σχήμα | PF-9 |
| Τρίχωμα | Διοχετευόμενα νήματα (μελέτες) |
| Βασικό υλικό | Φύλλα PET + υαλοπλαστική |
| Υποστήριξη | Κίτρινο χαρτί αποδέσμευσης |
| Συλλέκτης | Ελληνική χάλυβα |
| Άλλες συσκευές | Δύο πλευρές |
| Δάχος ((mm) | 00,18 mm - 0,33 mm |
| Αντίσταση θερμοκρασίας (°C) | Σύντομη διάρκεια: 120 °C; Μακροπρόθεσμη διάρκεια: 90 °C |
| Διάμετρο | 12 - 72 mm (προσαρμόσιμα) |
| Διάρκεια | 10 μέτρα / 20 μέτρα / 30 μέτρα / 50 μέτρα |
Η SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO., LTD (PUFENG) είναι ένας διεθνής κατασκευαστής μηχανημάτων, ο οποίος ασχολείται με τον τομέα της μηχανητικής κοπής με ακριβεία, σχεδιάζοντας προϊόντα συγκόλλησης,προϊόντα μόνωσης, την προμήθεια των καλύτερων λύσεων και τη βελτίωση της ποιότητας και των επιδόσεων των προϊόντων για τον πελάτη.
|
| Ονομασία μάρκας: | PUFENG |
| Αριθμός μοντέλου: | PF-9 |
| Τροποποιημένο: | 1Roll |
| τιμή: | USD1~USD50 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | συσκευασία σε κουτιά |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
Η κίτρινη ταινία αυτοκόλλησης διπλής όψεως από γυάλινη ίνα είναι μια λειτουργική ταινία με υλικό βάσης από γυάλινη ίνα.και καλύπτεται με κίτρινο χαρτί αποδέσμευσης.
| Ετικέτα | ΠΟΥΦΕΝΓ |
|---|---|
| Σχήμα | PF-9 |
| Τρίχωμα | Διοχετευόμενα νήματα (μελέτες) |
| Βασικό υλικό | Φύλλα PET + υαλοπλαστική |
| Υποστήριξη | Κίτρινο χαρτί αποδέσμευσης |
| Συλλέκτης | Ελληνική χάλυβα |
| Άλλες συσκευές | Δύο πλευρές |
| Δάχος ((mm) | 00,18 mm - 0,33 mm |
| Αντίσταση θερμοκρασίας (°C) | Σύντομη διάρκεια: 120 °C; Μακροπρόθεσμη διάρκεια: 90 °C |
| Διάμετρο | 12 - 72 mm (προσαρμόσιμα) |
| Διάρκεια | 10 μέτρα / 20 μέτρα / 30 μέτρα / 50 μέτρα |
Η SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO., LTD (PUFENG) είναι ένας διεθνής κατασκευαστής μηχανημάτων, ο οποίος ασχολείται με τον τομέα της μηχανητικής κοπής με ακριβεία, σχεδιάζοντας προϊόντα συγκόλλησης,προϊόντα μόνωσης, την προμήθεια των καλύτερων λύσεων και τη βελτίωση της ποιότητας και των επιδόσεων των προϊόντων για τον πελάτη.