| Ονομασία μάρκας: | PUFENG |
| Αριθμός μοντέλου: | PF085K |
| Τροποποιημένο: | 1roll |
| τιμή: | USD1~USD50 |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~5working ημέρες κανονικά |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
85micron Tawny Kapton ανθεκτική στη θερμότητα πολυιμιδική αυτοκόλλητη ταινία
| Μάρκα | PUFENG |
|---|---|
| Μοντέλο | PF085K |
| Χρώμα | Καστανό / Κεχριμπαρένιο |
| Κόλλα | Σιλικόνη |
| Υλικό | Φιλμ πολυιμιδίου |
| Πάχος (mm) | 0.085mm (Προσαρμόσιμο) |
| Προδιαγραφή | 500mm × 33m (Προσαρμόσιμο) |
| Προσκόλληση (N/25mm) | 5.5 | Μακροχρόνια θερμοκρασία (℃) | 260℃ |
|---|---|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό (N/25mm) | 185 | Βραχυπρόθεσμη θερμοκρασία (℃) | 300℃ |
Συνθήκες Αποθήκευσης: Θερμοκρασία: 10℃~30℃; Σχετική υγρασία: 40%~70%
Η SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO.,LTD (PUFENG) είναι ένας διεθνής κατασκευαστής μηχανουργικής κατεργασίας, ο οποίος αφοσιώνεται στον τομέα της μηχανουργικής κατεργασίας ακριβείας, σχεδιάζοντας αυτοκόλλητα προϊόντα, μονωτικά προϊόντα, προμηθεύοντας τις καλύτερες λύσεις και βελτιώνοντας την ποιότητα και την απόδοση των προϊόντων για τον πελάτη.
Η αρχή λειτουργίας της PUFENG είναι "Λειτουργία βασισμένη στην αγορά και την ειλικρίνεια, ο πελάτης και η υψηλή ποιότητα έρχονται πρώτα." Για να παρέχει ένα πλήρες σετ προϊόντων και υπηρεσιών μιας στάσης στον πελάτη, η PUFENG έχει σχηματίσει μια ισχυρή τεχνική ομάδα για παγκόσμιους πελάτες για την ανάπτυξη προϊόντων ακριβείας. Η αρχή ποιότητας της PUFENG είναι "Εξυπηρετούμε τους πελάτες με ακρίβεια σε κάθε μικροσκοπικό σημείο της ζήτησης από τον πελάτη." Ελπίζουμε να δημιουργήσουμε επιχειρηματικές σχέσεις μαζί σας με βάση την ισότητα και το αμοιβαίο όφελος.
| Ονομασία μάρκας: | PUFENG |
| Αριθμός μοντέλου: | PF085K |
| Τροποποιημένο: | 1roll |
| τιμή: | USD1~USD50 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | συσκευασία στα χαρτοκιβώτια |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
85micron Tawny Kapton ανθεκτική στη θερμότητα πολυιμιδική αυτοκόλλητη ταινία
| Μάρκα | PUFENG |
|---|---|
| Μοντέλο | PF085K |
| Χρώμα | Καστανό / Κεχριμπαρένιο |
| Κόλλα | Σιλικόνη |
| Υλικό | Φιλμ πολυιμιδίου |
| Πάχος (mm) | 0.085mm (Προσαρμόσιμο) |
| Προδιαγραφή | 500mm × 33m (Προσαρμόσιμο) |
| Προσκόλληση (N/25mm) | 5.5 | Μακροχρόνια θερμοκρασία (℃) | 260℃ |
|---|---|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό (N/25mm) | 185 | Βραχυπρόθεσμη θερμοκρασία (℃) | 300℃ |
Συνθήκες Αποθήκευσης: Θερμοκρασία: 10℃~30℃; Σχετική υγρασία: 40%~70%
Η SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO.,LTD (PUFENG) είναι ένας διεθνής κατασκευαστής μηχανουργικής κατεργασίας, ο οποίος αφοσιώνεται στον τομέα της μηχανουργικής κατεργασίας ακριβείας, σχεδιάζοντας αυτοκόλλητα προϊόντα, μονωτικά προϊόντα, προμηθεύοντας τις καλύτερες λύσεις και βελτιώνοντας την ποιότητα και την απόδοση των προϊόντων για τον πελάτη.
Η αρχή λειτουργίας της PUFENG είναι "Λειτουργία βασισμένη στην αγορά και την ειλικρίνεια, ο πελάτης και η υψηλή ποιότητα έρχονται πρώτα." Για να παρέχει ένα πλήρες σετ προϊόντων και υπηρεσιών μιας στάσης στον πελάτη, η PUFENG έχει σχηματίσει μια ισχυρή τεχνική ομάδα για παγκόσμιους πελάτες για την ανάπτυξη προϊόντων ακριβείας. Η αρχή ποιότητας της PUFENG είναι "Εξυπηρετούμε τους πελάτες με ακρίβεια σε κάθε μικροσκοπικό σημείο της ζήτησης από τον πελάτη." Ελπίζουμε να δημιουργήσουμε επιχειρηματικές σχέσεις μαζί σας με βάση την ισότητα και το αμοιβαίο όφελος.