| Ονομασία μάρκας: | 3M |
| Αριθμός μοντέλου: | 4905 |
| Τροποποιημένο: | 1roll |
| τιμή: | USD1~USD50 |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~5working ημέρες κανονικά |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | 4905 |
| Ετικέτα | 3M. |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Βασικό υλικό | Φόμα. |
| Συλλέκτης | Ακρυλικά |
| Δάχος | 0.5mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο κόψιμο διαθέσιμο |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Μακροπρόθεσμα: 93°C / Σύντομοπρόθεσμα: 149°C |
| Ονομασία μάρκας: | 3M |
| Αριθμός μοντέλου: | 4905 |
| Τροποποιημένο: | 1roll |
| τιμή: | USD1~USD50 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | συσκευασία στα χαρτοκιβώτια |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | 4905 |
| Ετικέτα | 3M. |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Βασικό υλικό | Φόμα. |
| Συλλέκτης | Ακρυλικά |
| Δάχος | 0.5mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο κόψιμο διαθέσιμο |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Μακροπρόθεσμα: 93°C / Σύντομοπρόθεσμα: 149°C |