|
|
| Ονομασία μάρκας: | PF |
| Αριθμός μοντέλου: | KP5050 |
| Τροποποιημένο: | 10R |
| τιμή: | USD30.5-40.5 |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5days |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Αντίσταση θερμότητας ταινιών τεμαχισμού 0.075mm ηλεκτρονική Polyimide Kapton
Λεπτομέρεια προϊόντων
| Πάχος | 0.01250.075mm |
| Χρώμα | Amber Κίτρινος, χρυσός |
| Πλάτος | Προσαρμογή |
| Συσκευασία | polybag, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρήση | Ηλεκτρονική βιομηχανία Ect |
| Δείγμα | δείγμα διαθέσιμο |
| αντίσταση θερμοκρασίας | -269℃ σε 400℃ |
| Διαφορά Thicthinkness | ± 0.003mm |
| Μήκος | 5 μ σε 1000 μ |
| Εφαρμογή | χαμηλή τάση, υψηλής θερμοκρασίας, ηλεκτρική μόνωση |
| Λέξεις κλειδιά προϊόντων | kapton ταινία, τιμή ταινιών polyimide pi, υψηλής θερμοκρασίας ταινία polyimide για τη σπείρα φωνής |
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | PF |
| Αριθμός μοντέλου: | KP5050 |
| Τροποποιημένο: | 10R |
| τιμή: | USD30.5-40.5 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Κάθε ταινία είναι συρρικνώνεται τη συσκευασία, η ετικέτα είναι προαιρετική εάν είναι απαραίτητο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Αντίσταση θερμότητας ταινιών τεμαχισμού 0.075mm ηλεκτρονική Polyimide Kapton
Λεπτομέρεια προϊόντων
| Πάχος | 0.01250.075mm |
| Χρώμα | Amber Κίτρινος, χρυσός |
| Πλάτος | Προσαρμογή |
| Συσκευασία | polybag, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρήση | Ηλεκτρονική βιομηχανία Ect |
| Δείγμα | δείγμα διαθέσιμο |
| αντίσταση θερμοκρασίας | -269℃ σε 400℃ |
| Διαφορά Thicthinkness | ± 0.003mm |
| Μήκος | 5 μ σε 1000 μ |
| Εφαρμογή | χαμηλή τάση, υψηλής θερμοκρασίας, ηλεκτρική μόνωση |
| Λέξεις κλειδιά προϊόντων | kapton ταινία, τιμή ταινιών polyimide pi, υψηλής θερμοκρασίας ταινία polyimide για τη σπείρα φωνής |
![]()
![]()
![]()
![]()