|
|
| Ονομασία μάρκας: | 3M/PUFENG |
| Αριθμός μοντέλου: | 3m9080HL |
| Τροποποιημένο: | 100 κομμάτια |
| τιμή: | USD 0.01~0.1 per piece |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~10 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
3M που τοποθετεί τις τεμαχισμένες διαφανείς διπλές πλαισιωμένες αυτοκόλλητες ετικέττες κύκλων κολλητικών ταινιών
Είναι ένα είδος 3M που η double-sided κόλλα, ανήκει στη μη υφανθείσα double-sided κόλλα υποστρωμάτων. Αποτελείται από τη μη υφανθείσα double-sided ντυμένη ακρυλική κόλλα. Το χρώμα είναι άσπρο διαφανές. Είναι ένα εύκολο να λειτουργήσει και γενικός double-sided συγκολλητικός τύπος με την καλή διάρκεια, αντίσταση θερμοκρασίας.
| Υλικό | Ταινία ιστού |
| Χρώμα | 0.15mm |
| Μέγεθος | 15mm/0.59inch κύκλος |
| Δείγμα | Ναι |
| MOQ | 500pcs |
| Χρόνος Laed | 2 ημέρες |
| Χρόνος ναυτιλίας | 4-7days |
| Πληρωμή | TT, Paypal, Western Union |
| Συσκευασία | 1000pcs σε ένα χαρτοκιβώτιο |
.
![]()
Τεμαχίζοντας κολλητικές ταινίες της 3M VHB:
![]()
Τεμαχίζοντας τις κολλητικές ταινίες της 3M + αφρίστε:
![]()
Τεμαχίζοντας ανθεκτικές στη θερμότητα κολλητικές ταινίες:
![]()
Τεμαχίζοντας ταινία Tesa:
![]()
Διαδικασία τεμαχισμού:
Σχισμή ⇒ Τεμαχισμένος
![]()
Εργαστήριο:
![]()
Οι υπηρεσίες μας:
1. Η έρευνά σας σχετική με το προϊόν μας θα απαντηθεί μέσα σε 12 ώρες.
2. Τα προγράμματα cOem ή ODM είναι ιδιαίτερα ευπρόσδεκτα.
3. Μπορούμε να τεμαχίσουμε ή να σχεδιάσουμε τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.
4. Η τέλεια υπηρεσία μεταπώλησης προσφερθείσα, παρακαλώ μας έρχεται σε επαφή με εάν πήρατε την ερώτηση.
5. Συσκευασία ως αίτημα και αμέσως παράδοσή σας
FAQ:
1) Πώς να διατάξει από PUFENG;
Ακριβώς μας στείλετε το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο ή μας καλέστε.
2) Προσφέρετε το ελεύθερο δείγμα για τη δοκιμή;
Ναι, προσφέρουμε τα δείγματα εσενών δωρεάν.
3) Πώς να στείλει τη διαταγή;
Θα σας προτείνουμε ο κατάλληλος τρόπος της αποστολής, θαλασσίως, αεροπορικώς ή από τον αγγελιαφόρο. Φυσικά εάν θα έχετε την αποστολέα σας, αυτό δεν είναι κανένα πρόβλημα.
4) Μπορούμε να εμπιστευθούμε την ποιότητα του προϊόντος από PUFENG;
Βέβαιος, μην ανησυχήστε για αυτόν. Η συμμόρφωση ποιοτικών διαθηκών μας απολύτως στο δείγμα στέλνουμε. Εάν όχι, θα πάρουμε τη δαπάνη αυτή.
5) Ποια πληρωμή PUFENG δέχεται;
Για τη μικρή ποσότητα, ζητάμε προηγμένη τη 100% TT πληρωμή άλλοι όροι, διαπραγματεύσιμοι.
6) Πόσο περίπου η χρονική ανοχή ανά διαταγή;
Εάν η ταινία εσείς διατάζει έχει το απόθεμα, μπορούμε να στείλουμε έξω μέσα σε 1~3 ημέρες.
Εάν τεμαχίζει ζητούμενος, η χρονική ανοχή θα είναι σύμφωνα με την ποσότητα.
|
| Ονομασία μάρκας: | 3M/PUFENG |
| Αριθμός μοντέλου: | 3m9080HL |
| Τροποποιημένο: | 100 κομμάτια |
| τιμή: | USD 0.01~0.1 per piece |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Τυποποιημένη συσκευασία χαρτοκιβωτίων για την εξαγωγή Ή όπως απαιτείται. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
3M που τοποθετεί τις τεμαχισμένες διαφανείς διπλές πλαισιωμένες αυτοκόλλητες ετικέττες κύκλων κολλητικών ταινιών
Είναι ένα είδος 3M που η double-sided κόλλα, ανήκει στη μη υφανθείσα double-sided κόλλα υποστρωμάτων. Αποτελείται από τη μη υφανθείσα double-sided ντυμένη ακρυλική κόλλα. Το χρώμα είναι άσπρο διαφανές. Είναι ένα εύκολο να λειτουργήσει και γενικός double-sided συγκολλητικός τύπος με την καλή διάρκεια, αντίσταση θερμοκρασίας.
| Υλικό | Ταινία ιστού |
| Χρώμα | 0.15mm |
| Μέγεθος | 15mm/0.59inch κύκλος |
| Δείγμα | Ναι |
| MOQ | 500pcs |
| Χρόνος Laed | 2 ημέρες |
| Χρόνος ναυτιλίας | 4-7days |
| Πληρωμή | TT, Paypal, Western Union |
| Συσκευασία | 1000pcs σε ένα χαρτοκιβώτιο |
.
![]()
Τεμαχίζοντας κολλητικές ταινίες της 3M VHB:
![]()
Τεμαχίζοντας τις κολλητικές ταινίες της 3M + αφρίστε:
![]()
Τεμαχίζοντας ανθεκτικές στη θερμότητα κολλητικές ταινίες:
![]()
Τεμαχίζοντας ταινία Tesa:
![]()
Διαδικασία τεμαχισμού:
Σχισμή ⇒ Τεμαχισμένος
![]()
Εργαστήριο:
![]()
Οι υπηρεσίες μας:
1. Η έρευνά σας σχετική με το προϊόν μας θα απαντηθεί μέσα σε 12 ώρες.
2. Τα προγράμματα cOem ή ODM είναι ιδιαίτερα ευπρόσδεκτα.
3. Μπορούμε να τεμαχίσουμε ή να σχεδιάσουμε τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.
4. Η τέλεια υπηρεσία μεταπώλησης προσφερθείσα, παρακαλώ μας έρχεται σε επαφή με εάν πήρατε την ερώτηση.
5. Συσκευασία ως αίτημα και αμέσως παράδοσή σας
FAQ:
1) Πώς να διατάξει από PUFENG;
Ακριβώς μας στείλετε το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο ή μας καλέστε.
2) Προσφέρετε το ελεύθερο δείγμα για τη δοκιμή;
Ναι, προσφέρουμε τα δείγματα εσενών δωρεάν.
3) Πώς να στείλει τη διαταγή;
Θα σας προτείνουμε ο κατάλληλος τρόπος της αποστολής, θαλασσίως, αεροπορικώς ή από τον αγγελιαφόρο. Φυσικά εάν θα έχετε την αποστολέα σας, αυτό δεν είναι κανένα πρόβλημα.
4) Μπορούμε να εμπιστευθούμε την ποιότητα του προϊόντος από PUFENG;
Βέβαιος, μην ανησυχήστε για αυτόν. Η συμμόρφωση ποιοτικών διαθηκών μας απολύτως στο δείγμα στέλνουμε. Εάν όχι, θα πάρουμε τη δαπάνη αυτή.
5) Ποια πληρωμή PUFENG δέχεται;
Για τη μικρή ποσότητα, ζητάμε προηγμένη τη 100% TT πληρωμή άλλοι όροι, διαπραγματεύσιμοι.
6) Πόσο περίπου η χρονική ανοχή ανά διαταγή;
Εάν η ταινία εσείς διατάζει έχει το απόθεμα, μπορούμε να στείλουμε έξω μέσα σε 1~3 ημέρες.
Εάν τεμαχίζει ζητούμενος, η χρονική ανοχή θα είναι σύμφωνα με την ποσότητα.