| Ονομασία μάρκας: | TESA |
| Αριθμός μοντέλου: | 51972 |
| Τροποποιημένο: | 1roll |
| τιμή: | USD1~USD50 |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~5working days normally |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ετικέτα | ΤΕΣΑ |
| Σειρά | 51972 |
| Βασικό υλικό | ΠΕΤ |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δάχος | 00,05 mm |
| Προδιαγραφές | 1250 mm × 100 m (προσαρμόσιμο) |
| Δυνατότητα τράβηξης | 20 N/cm |
| Επέκταση | 50% |
| Υλικό | Αρχική αντοχή στην απολέπιση (N/CM) | Δυνατότητα απολέπισης μετά από 14 ημέρες (N/CM) |
|---|---|---|
| Πλάκες από χάλυβα | 7.0 | 9.6 |
| Αλουμίνιο | 5.2 | 7.7 |
| ABS | 5.3 | 6.5 |
| ΕΠ | 6.5 | 8.6 |
| ΠΕ | 3.1 | 3.5 |
| ΠΕΤ | 5.3 | 7.0 |
| PP | 3.0 | 4.8 |
| PS | 5.4 | 7.1 |
| PVC | 5.7 | 9.4 |
| Ονομασία μάρκας: | TESA |
| Αριθμός μοντέλου: | 51972 |
| Τροποποιημένο: | 1roll |
| τιμή: | USD1~USD50 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | packing in cartons |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ετικέτα | ΤΕΣΑ |
| Σειρά | 51972 |
| Βασικό υλικό | ΠΕΤ |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δάχος | 00,05 mm |
| Προδιαγραφές | 1250 mm × 100 m (προσαρμόσιμο) |
| Δυνατότητα τράβηξης | 20 N/cm |
| Επέκταση | 50% |
| Υλικό | Αρχική αντοχή στην απολέπιση (N/CM) | Δυνατότητα απολέπισης μετά από 14 ημέρες (N/CM) |
|---|---|---|
| Πλάκες από χάλυβα | 7.0 | 9.6 |
| Αλουμίνιο | 5.2 | 7.7 |
| ABS | 5.3 | 6.5 |
| ΕΠ | 6.5 | 8.6 |
| ΠΕ | 3.1 | 3.5 |
| ΠΕΤ | 5.3 | 7.0 |
| PP | 3.0 | 4.8 |
| PS | 5.4 | 7.1 |
| PVC | 5.7 | 9.4 |