|
|
| Ονομασία μάρκας: | 3M |
| Αριθμός μοντέλου: | 9080A |
| Τροποποιημένο: | 1roll |
| τιμή: | USD1~USD50 |
| Χρόνος παράδοσης: | 3~5working ημέρες κανονικά |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Βιομηχανία | Τυπικές εφαρμογές | Βασικά Οφέλη |
|---|---|---|
| Ηλεκτρονική κατασκευή | Δομή θήκης φορητού υπολογιστή, επικάλυψη ταινιών, στερεοποίηση ετικέτας LCD/φρέματος, επικάλυψη εσωτερικών εξαρτημάτων κινητών τηλεφώνων/PDA | Υψηλής ακρίβειας απόδοση κοπής με πετσέτα, χωρίς κατάλοιπα κόλλας |
| Βιομηχανία συσκευών | Εγκατάσταση εξατμιστήρα ψυγείου, σύνδεση πίνακα ελέγχου, σύνδεση μπροστινού πίνακα τηλεόρασης/παίκτη, επικάλυψη ετικέτας | Εξαιρετική ανθεκτικότητα στο νερό, καλή ελαστικότητα |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Μέρη εσωτερικού αυτοκινήτου, πινακίδες, στερέωση αισθητήρων, σύνδεση με LED φως | Δυνατότητα αντίστασης σε υψηλές θερμοκρασίες βραχυπρόθεσμης διάρκειας κατάλληλη για το περιβάλλον της παραγωγής |
| Γενική επεξεργασία | Συγκρότηση δομών εξοπλισμού OA, ευέλικτη τοποθέτηση πλακών κυκλωμάτων | Εύκολη λειτουργία, ευέλικτη εφαρμογή |
| Σχήμα | 9080Α |
| Ετικέτα | 3M. |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Βασικό υλικό | Υφάσματα μη υφασμένα |
| Συλλέκτης | Ακρυλικά |
| Δάχος | 0.15 mm |
| Μέγεθος | 1200 mm × 50 m |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Μακροπρόθεσμα: 90°C / βραχυπρόθεσμα: 120°C |
|
| Ονομασία μάρκας: | 3M |
| Αριθμός μοντέλου: | 9080A |
| Τροποποιημένο: | 1roll |
| τιμή: | USD1~USD50 |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | συσκευασία στα χαρτοκιβώτια |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Βιομηχανία | Τυπικές εφαρμογές | Βασικά Οφέλη |
|---|---|---|
| Ηλεκτρονική κατασκευή | Δομή θήκης φορητού υπολογιστή, επικάλυψη ταινιών, στερεοποίηση ετικέτας LCD/φρέματος, επικάλυψη εσωτερικών εξαρτημάτων κινητών τηλεφώνων/PDA | Υψηλής ακρίβειας απόδοση κοπής με πετσέτα, χωρίς κατάλοιπα κόλλας |
| Βιομηχανία συσκευών | Εγκατάσταση εξατμιστήρα ψυγείου, σύνδεση πίνακα ελέγχου, σύνδεση μπροστινού πίνακα τηλεόρασης/παίκτη, επικάλυψη ετικέτας | Εξαιρετική ανθεκτικότητα στο νερό, καλή ελαστικότητα |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Μέρη εσωτερικού αυτοκινήτου, πινακίδες, στερέωση αισθητήρων, σύνδεση με LED φως | Δυνατότητα αντίστασης σε υψηλές θερμοκρασίες βραχυπρόθεσμης διάρκειας κατάλληλη για το περιβάλλον της παραγωγής |
| Γενική επεξεργασία | Συγκρότηση δομών εξοπλισμού OA, ευέλικτη τοποθέτηση πλακών κυκλωμάτων | Εύκολη λειτουργία, ευέλικτη εφαρμογή |
| Σχήμα | 9080Α |
| Ετικέτα | 3M. |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Βασικό υλικό | Υφάσματα μη υφασμένα |
| Συλλέκτης | Ακρυλικά |
| Δάχος | 0.15 mm |
| Μέγεθος | 1200 mm × 50 m |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Μακροπρόθεσμα: 90°C / βραχυπρόθεσμα: 120°C |